Kontakta oss

Vi är er förlängda arm för att hitta rätt belysning till rätt projekt så beställaren får den bästa lösningen. Vi har kunskapen och leverantörerna för detta och vi är bara ett telefonsamtal eller mail bort. Kontakta oss för ett besök av er närmaste kontakt..

Mattias Sundholm VD

Område: Värmland, Nyköping, Stockholm
Telefon: 0709-118838
E-post: mattias@ledkonsulten.se

Christer Svantesson

Område: Göteborg med omnejd
Telefon: 073-386 30 25
E-post: christer@ledkonsulten.se

Mariana Johansson

Område: Sandviken, Sundsvall
Telefon: 070- 2995804
E-post: mariana@ledkonsulten.se

Mark Mikkelä

Område: Stockholm
Telefon: 070-722 66 88
E-post: mark@ledkonsulten.se

Ekonomi

E-post: faktura@ledkonsulten.se

Sebastian Ivarsson

Område: Örebro, Västerås, Uppsala, Värmland, Skaraborg
Telefon: 072-333 06 00
E-post: sebastian@ledkonsulten.se

Mattias Hallberg

Område: Dalarna
Telefon: 070-515 94 24
E-post: mattias.h@ledkonsulten.se

Jörgen Hiller

Område: Umeå och Norröver
Telefon: 073-0884375
E-post: jorgen@ledkonsulten.se

Stefan Larsson

Område: Innesälj, Värmland
Telefon: 073- 150 65 14
E-post: stefan@ledkonsulten.se

Återkoppla

10 + 12 =